Audioboek: Het pad naar de zee

PROBEER GRATIS
Audioboek Het pad naar de zee van Liz Fenwick

Productinformatie

Titel:Het pad naar de zee
Audioboek: Het pad naar de zee Audioboek
Schrijver: Liz Fenwick
Verteller: Tanneke Hartsuiker
ISBN:9789052861074
Taal:Dutch
Lengte:10T51M
Beschikbare formaten:Audioboek
De release datum:2020-01-14
De uitgever: Boekerij

Het boek gaat over

Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek. Rachel Hore Een heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van de mooie, mysterieuze Zuid-Engelse kust Voor de lezers van Rachel Hore en Kate Morton Het schitterende, imposante huis dat boven op een klif in Cornwall staat, betekent voor elk van de drie vrouwen van de familie Trewin iets anders. Voor Joan was het een paradijs toen ze er in de jaren zestig woonde, pasgetrouwd en dolgelukkig. Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd ... → Lees verder ...

Meer audio boeken uit Liz Fenwick

Luister 14 dagen gratis! Duizenden audioboeken! Luister altijd en overal!

PROBEER GRATIS